Нагрівальний кабель Woks 10
Нагрівальний кабель Woks 10 (10 Вт/м) - тонкий кабель класу міцності М1 низької потужності.
Застосовується для обігріву житлових приміщень з постійним перебуванням мешканців. Має 2 гріючих жили, які забезпечують значне зниження рівню магнітного поля, в порівнянні з одножильним нагрівальним кабелем.
Використовується замість нагрівального кабелю Woks 18 Вт/м у наступних випадках:
- розрахунковий крок укладання не забезпечує рівномірний прогрів поверхні підлоги
- використання нагрівальних кабелів с потужністю більше 10 Вт/м заборонено згідно правил пожежної безпеки та технічних умов
| ХАРАКТЕРИСТИКА | ЗНАЧЕННЯ |
| Тип кабелю | Круглий, двожильний із 100% екраном, з одним холодним проводом |
| Номінальна напруга | 230 V~ |
| Потужність кабелю | 10 Вт/м (230 V~) |
| Максимальна робоча температура | під навантаженням 85 °С * без навантаження 90 °С ** |
| Товщина кабелю | 4 мм |
| Міцність кабелю | >600 H/>120 H (стиснення/розтяг) |
| Внутрішня ізоляція | Arnitel® С |
| Зовнішня ізоляція (оболонка) | PVC без свинцю, помаранчева |
| Екран / жила заземлення | алюмінієва фольга / мідь 0,5 мм² |
| Холодний провід | ПВС H05VV-F 3G1,0, довжиною 3 м |
| Мінімальна температура монтажу | – 5 °С |
| Мінімальний діаметр згину | 25 мм |
| Клас захисту від впливу води | IP X7 |
| Допустиме відхилення опору | +10% ... – 5% |
| Допустиме відхилення довжини | +2% + 10 см … –2% – 10 см |
| Гарантія | 20 років |
* Теоретичне (лабораторне) значення макс. температури кабелю, при якій він зможе працювати весь розрахунковий термін експлуатації без втрати властивостей. Температура кабелю, який працює в реальних умовах, зазвичай значно нижче.
** Теоретичне (лабораторне) значення макс. температури кабелю в відключеному стані, при якій він може перебувати без втрати властивостей весь розрахунковий термін експлуатації.
Нагрівальний кабель Woks 10, 78 Вт, 7,7 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетином 3*1,0 мм² для підключення до т..
1740.00грн.
Нагрівальний кабель Woks 10, 110 Вт, 11,5 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетином 3*1,0 мм² для підключення до т..
1980.00грн.
Нагрівальний кабель Woks 10, 160 Вт, 16,5 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетином 3*1,0 мм² для підключення до т..
2220.00грн.
Нагрівальний кабель Woks 10, 230 Вт, 24 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетином 3*1,0 мм² для підключення до т..
2796.00грн.
Нагрівальний кабель Woks 10, 319 Вт, 32,5 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетином 3*1,0 мм² для підключення до т..
3594.00грн.
Нагрівальний кабель Woks 10, 431 Вт, 43 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетином 3*1,0 мм² для підключення до т..
4500.00грн.
Нагрівальний кабель Woks 10, 484 Вт, 49 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетином 3*1,0 мм² для підключення до т..
4920.00грн.
Нагрівальний кабель Woks 10, 645 Вт, 65 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетином 3*1,0 мм² для підключення до т..
5844.00грн.
Нагрівальний кабель Woks 10, 806 Вт, 82 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетином 3*1,0 мм² для підключення до т..
7080.00грн.
Нагрівальний кабель Woks 10, 957 Вт, 97 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетином 3*1,0 мм² для підключення до т..
8100.00грн.
Нагрівальний кабель Woks 10, 1114 Вт, 112 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетином 3*1,0 мм² для підключення до т..
9240.00грн.
Нагрівальний кабель Woks 10, 1303 Вт, 131 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетином 3*1,0 мм² для підключення до т..
10560.00грн.
Нагрівальний кабель Woks 10, 1475 Вт, 147 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетином 3*1,0 мм² для підключення до т..
11880.00грн.
Нагрівальний кабель Woks 10, 1636 Вт, 165 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетином 3*1,0 мм² для підключення до т..
13680.00грн.
Нагрівальний кабель Woks 10, 1837 Вт, 180 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетином 3*1,0 мм² для підключення до т..
14880.00грн.
Нагрівальний кабель Woks 10, 1945 Вт, 200 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетином 3*1,0 мм² для підключення до т..
16560.00грн.

