Нагрівальний мат WoksMat 160 Вт/м²
Нагрівальний мат для теплої підлоги - це тонкий двожильний нагрівальний кабель Woks 10 з суцільним захисним екраном магнітного поля, який закріплений на сітці з фіксованим кроком. Призначений для укладання на стару бетонну основу, безпосередньо в шар плиткового клею.
Особливість нагрівальних матів WoksMat 160 – наявність захисної плівки на всій довжині. Коли майстер або ви робите попередню розкладку нагрівального мату в приміщенні, його потрібно розкотити, розрізати сітку, повернути на 90 °С або 180 °С, знову розкотити і т.д. Коли захисної плівки немає, липкий шар збере він весь пил і бруд з підлоги. Клейкий, липкий шар сітки здатен утримати мат на вертикальній стіні, коли це потрібно.
| ХАРАКТЕРИСТИКА | ЗНАЧЕННЯ |
| Тип кабелю | Круглий, двожильний із 100% екраном, з одним холодним проводом |
| Номінальна напруга | 230 V~ |
| Питома потужність мату | 146 Вт/м² (220 V~), 160 Вт/м (230 V~) |
| Максимальна робоча температура | під навантаженням 85 °С * без навантаження 90 °С ** |
| Товщина кабелю | 4 мм |
| Міцність кабелю | >600 H/>120 H (стиснення/розтяг) |
| Внутрішня ізоляція | Arnitel® С |
| Зовнішня ізоляція (оболонка) | PVC без свинцю, помаранчева |
| Екран / жила заземлення | алюмінієва фольга / мідь 0,5 мм² |
| Холодний провід | ПВС H05VV-F 3G1,0, довжиною 3 м |
| Мінімальна температура монтажу | – 5 °С |
| Ширина сітки/зони обігріву | 48/50 см |
| Клас захисту від впливу води | IP X7 |
| Допустиме відхилення опору | +10% ... – 5% |
| Допустиме відхилення довжини | +2% + 10 см … –2% – 10 см |
| Гарантія | 20 років |
* Теоретичне (лабораторне) значення макс. температури кабелю, при якій він зможе працювати весь розрахунковий термін експлуатації без втрати властивостей. Температура кабелю, який працює в реальних умовах, зазвичай значно нижче.
** Теоретичне (лабораторне) значення макс. температури кабелю в відключеному стані, при якій він може перебувати без втрати властивостей весь розрахунковий термін експлуатації.
Нагрівальний мат WoksMat 160, 0,5 м²
Виріб має силовий кабель перетином 3*1,0 мм², довжиною 3 метри для підключення до терморегулято..
2220.00грн.
Нагрівальний мат WoksMat 160, 0,75 м²
Виріб має силовий кабель перетином 3*1,0 мм², довжиною 3 метри для підключення до терморегулято..
2592.00грн.
Нагрівальний мат WoksMat 160, 1,0 м²
Виріб має силовий кабель перетином 3*1,0 мм², довжиною 3 метри для підключення до терморегулято..
2964.00грн.
Нагрівальний мат WoksMat 160, 1,5 м²
Виріб має силовий кабель перетином 3*1,0 мм², довжиною 3 метри для підключення до терморегулято..
3840.00грн.
Нагрівальний мат WoksMat 160, 10,0 м²
Виріб має силовий кабель перетином 3*1,0 мм², довжиною 3 метри для підключення до терморегулято..
17700.00грн.
Нагрівальний мат WoksMat 160, 12,0 м²
Виріб має силовий кабель перетином 3*1,0 мм², довжиною 3 метри для підключення до терморегулято..
21000.00грн.
Нагрівальний мат WoksMat 160, 14,0 м²
Виріб має силовий кабель перетином 3*1,0 мм², довжиною 3 метри для підключення до терморегулято..
25200.00грн.
Нагрівальний мат WoksMat 160, 2,0 м²
Виріб має силовий кабель перетином 3*1,0 мм², довжиною 3 метри для підключення до терморегулято..
4800.00грн.
Нагрівальний мат WoksMat 160, 2,5 м²
Виріб має силовий кабель перетином 3*1,0 мм², довжиною 3 метри для підключення до терморегулято..
5760.00грн.
Нагрівальний мат WoksMat 160, 3,0 м²
Виріб має силовий кабель перетином 3*1,0 мм², довжиною 3 метри для підключення до терморегулято..
6720.00грн.
Нагрівальний мат WoksMat 160, 3,5 м²
Виріб має силовий кабель перетином 3*1,0 мм², довжиною 3 метри для підключення до терморегулято..
7440.00грн.
Нагрівальний мат WoksMat 160, 4,0 м²
Виріб має силовий кабель перетином 3*1,0 мм², довжиною 3 метри для підключення до терморегулято..
7920.00грн.
Нагрівальний мат WoksMat 160, 5,0 м²
Виріб має силовий кабель перетином 3*1,0 мм², довжиною 3 метри для підключення до терморегулято..
9480.00грн.
Нагрівальний мат WoksMat 160, 6,0 м²
Виріб має силовий кабель перетином 3*1,0 мм², довжиною 3 метри для підключення до терморегулято..
11040.00грн.
Нагрівальний мат WoksMat 160, 7,0 м²
Виріб має силовий кабель перетином 3*1,0 мм², довжиною 3 метри для підключення до терморегулято..
12840.00грн.
Нагрівальний мат WoksMat 160, 8,0 м²
Виріб має силовий кабель перетином 3*1,0 мм², довжиною 3 метри для підключення до терморегулято..
14640.00грн.

