Нагрівальний кабель Woks 20Т
Нагрівальний кабель Woks 20Т (20 Вт/м) - застосовується за наявності великих навантажень, наприклад при машинній заливці.
Використовується для обігріву житлових приміщень з постійним перебуванням мешканців. Має 2 гріючих жили, які забезпечують значне зниження рівню магнітного поля, в порівнянні з одножильним нагрівальним кабелем.
| ХАРАКТЕРИСТИКА | ЗНАЧЕННЯ |
| Тип кабелю | Круглий, двожильний із 100% екраном, з одним холодним проводом |
| Номінальна напруга | 230 V~ |
| Потужність кабелю | 18,5 Вт/м (220 V~), 20 Вт/м (230 V~) |
| Максимальна робоча температура | під навантаженням 65 °С * без навантаження 85 °С ** |
| Діаметр кабелю | 6,9 мм |
| Міцність кабелю | >1500 H/>500 H (стиснення/розтяг) |
| Внутрішня ізоляція | Arnitel® С |
| Зовнішня ізоляція (оболонка) | PVC без свинцю, чорна |
| Екран / жила заземлення | алюмінієва фольга / мідь 1,0 мм² |
| Холодний провід | ПВС H05VV-F 3G1,5 (2,5) довжиною 3 м |
| Мінімальна температура монтажу | – 5 °С |
| Мінімальний діаметр згину | 45 мм |
| Клас захисту від впливу води | IP X7 |
| Допустиме відхилення опору | +10% ... – 5% |
| Допустиме відхилення довжини | +2% + 10 см … –2% – 10 см |
| Гарантія | 20 років |
* Теоретичне (лабораторне) значення макс. температури кабелю, при якій він зможе працювати весь розрахунковий термін експлуатації без втрати властивостей. Температура кабелю, який працює в реальних умовах, зазвичай значно нижче.
** Теоретичне (лабораторне) значення макс. температури кабелю в відключеному стані, при якій він може перебувати без втрати властивостей весь розрахунковий термін експлуатації.
Нагрівальний кабель Woks 20T, 5,5 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетин 3*1,5 мм² для підключення до тер..
2640.00грн.
Нагрівальний кабель Woks 20T, 11,5 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетин 3*1,5 мм² для підключення до тер..
3240.00грн.
Нагрівальний кабель Woks 20T, 17 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетин 3*1,5 мм² для підключення до тер..
3900.00грн.
Нагрівальний кабель Woks 20T, 27 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетин 3*1,5 мм² для підключення до тер..
5100.00грн.
Нагрівальний кабель Woks 20T, 35 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетин 3*1,5 мм² для підключення до тер..
6240.00грн.
Нагрівальний кабель Woks 20T, 43 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетин 3*1,5 мм² для підключення до тер..
6720.00грн.
Нагрівальний кабель Woks 20T, 47 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетин 3*1,5 мм² для підключення до тер..
7140.00грн.
Нагрівальний кабель Woks 20T, 54 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетин 3*1,5 мм² для підключення до тер..
8040.00грн.
Нагрівальний кабель Woks 20T, 62 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетин 3*1,5 мм² для підключення до тер..
8880.00грн.
Нагрівальний кабель Woks 20T, 80 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетин 3*1,5 мм² для підключення до тер..
11280.00грн.
Нагрівальний кабель Woks 20T, 86 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетин 3*1,5 мм² для підключення до тер..
12120.00грн.
Нагрівальний кабель Woks 20T, 94 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетин 3*1,5 мм² для підключення до тер..
12600.00грн.
Нагрівальний кабель Woks 20T, 105 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетин 3*1,5 мм² для підключення до тер..
13644.00грн.
Нагрівальний кабель Woks 20T, 118 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетин 3*1,5 мм² для підключення до тер..
15240.00грн.
Нагрівальний кабель Woks 20T, 131 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетин 3*1,5 мм² для підключення до тер..
16800.00грн.
Нагрівальний кабель Woks 20T, 141 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетин 3*1,5 мм² для підключення до тер..
18000.00грн.
Нагрівальний кабель Woks 20T, 155 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетин 2*2,5 + 1,5 мм² для підключення ..
20160.00грн.
Нагрівальний кабель Woks 20T, 184 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетин 2*2,5 + 1,5 мм² для підключення ..
25560.00грн.

