Нагрівальний кабель Woks 18
Нагрівальний кабель Woks 18 (18 Вт/м) - тонкий кабель класу міцності М1 високої потужності.
Застосовується для обігріву житлових приміщень з постійним перебуванням мешканців. Має 2 гріючих жили, які забезпечують значне зниження рівню магнітного поля, в порівнянні з одножильним нагрівальним кабелем.
| ХАРАКТЕРИСТИКА | ЗНАЧЕННЯ |
| Тип кабелю | Круглий, двожильний із 100% екраном, з одним холодним проводом |
| Номінальна напруга | 230 V~ |
| Потужність кабелю | 16,5 Вт/м (220 V~), 18 Вт/м (230 V~) |
| Максимальна робоча температура | під навантаженням 85 °С * без навантаження 90 °С ** |
| Товщина кабелю | 4 мм |
| Міцність кабелю | >600 H/>120 H (стиснення/розтяг) |
| Внутрішня ізоляція | Arnitel® С |
| Зовнішня ізоляція (оболонка) | PVC без свинцю, помаранчева |
| Екран / жила заземлення | алюмінієва фольга / мідь 0,5 мм² |
| Холодний провід | ПВС H05VV-F 3G1,0, довжиною 3 м |
| Мінімальна температура монтажу | – 5 °С |
| Мінімальний діаметр згину | 25 мм |
| Клас захисту від впливу води | IP X7 |
| Допустиме відхилення опору | +10% ... – 5% |
| Допустиме відхилення довжини | +2% + 10 см … –2% – 10 см |
| Гарантія | 20 років |
* Теоретичне (лабораторне) значення макс. температури кабелю, при якій він зможе працювати весь розрахунковий термін експлуатації без втрати властивостей. Температура кабелю, який працює в реальних умовах, зазвичай значно нижче.
** Теоретичне (лабораторне) значення макс. температури кабелю в відключеному стані, при якій він може перебувати без втрати властивостей весь розрахунковий термін експлуатації.
Нагрівальний кабель WOKS 18, 100 Вт, 6 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетином 3*1,0 мм² для підключення до т..
1596.00грн.
Нагрівальний кабель WOKS 18, 160 Вт, 8 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетином 3*1,0 мм² для підключення до т..
1788.00грн.
Нагрівальний кабель WOKS 18, 220 Вт, 12 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетином 3*1,0 мм² для підключення до т..
1992.00грн.
Нагрівальний кабель WOKS 18, 295 Вт, 16 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетином 3*1,0 мм² для підключення до т..
2196.00грн.
Нагрівальний кабель WOKS 18, 370 Вт, 20 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетином 3*1,0 мм² для підключення до т..
2496.00грн.
Нагрівальний кабель WOKS 18, 430 Вт, 24 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетином 3*1,0 мм² для підключення до т..
2796.00грн.
Нагрівальний кабель WOKS 18, 500 Вт, 28 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетином 3*1,0 мм² для підключення до т..
3180.00грн.
Нагрівальний кабель WOKS 18, 580 Вт, 32 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетином 3*1,0 мм² для підключення до т..
3570.00грн.
Нагрівальний кабель WOKS 18, 660 Вт, 36 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетином 3*1,0 мм² для підключення до т..
3960.00грн.
Нагрівальний кабель WOKS 18, 730 Вт, 40 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетином 3*1,0 мм² для підключення до т..
4320.00грн.
Нагрівальний кабель WOKS 18, 810 Вт, 44 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетином 3*1,0 мм² для підключення до т..
4620.00грн.
Нагрівальний кабель WOKS 18, 870 Вт, 48 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетином 3*1,0 мм² для підключення до т..
4896.00грн.
Нагрівальний кабель WOKS 18, 1020 Вт, 56 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетином 3*1,0 мм² для підключення до т..
5436.00грн.
Нагрівальний кабель WOKS 18, 1100 Вт, 60 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетином 3*1,0 мм² для підключення до т..
5640.00грн.
Нагрівальний кабель WOKS 18, 1220 Вт, 68 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетином 3*1,0 мм² для підключення до т..
6054.00грн.
Нагрівальний кабель WOKS 18, 1290 Вт, 72 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетином 3*1,0 мм² для підключення до т..
6264.00грн.
Нагрівальний кабель WOKS 18, 1380 Вт, 78 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетином 3*1,0 мм² для підключення до т..
6708.00грн.
Нагрівальний кабель WOKS 18, 1490 Вт, 84 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетином 3*1,0 мм² для підключення до т..
7140.00грн.
Нагрівальний кабель WOKS 18, 1740 Вт, 98 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетином 3*1,0 мм² для підключення до т..
8130.00грн.
Нагрівальний кабель WOKS 18, 1970 Вт, 110 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетином 3*1,0 мм² для підключення до т..
9120.00грн.
Нагрівальний кабель WOKS 18, 2190 Вт, 123 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетином 3*1,0 мм² для підключення до т..
10200.00грн.
Нагрівальний кабель WOKS 18, 2430 Вт, 136 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетином 3*1,0 мм² для підключення до т..
11280.00грн.
Нагрівальний кабель WOKS 18, 2650 Вт, 147 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетином 3*1,0 мм² для підключення до т..
12192.00грн.
Нагрівальний кабель WOKS 18, 2920 Вт, 162 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетином 3*1,0 мм² для підключення до т..
13440.00грн.

