Нагрівальний кабель 30Т Вт/м
Нагрівальний кабель Woks 30Т - екранований двожильний кабель з одним під’єднувальним (холодним) проводом, має міцну зовнішню оболонку (стійку до УФ). Круглий профіль і міцна конструкція забезпечує швидку, просту і безпечну установку в будь якому місці всередині чи зовні приміщень.
Під’єднувальний провід це спеціальний монтажний кабель, з такою ж міцною оболонкою (стійкою до УФ), що забезпечує легкий та швидкий монтаж завдяки особливій внутрішній конструкції.
| ХАРАКТЕРИСТИКА | ЗНАЧЕННЯ |
| Тип кабелю | Круглий, двожильний із 100% екраном, з одним холодним проводом |
| Номінальна напруга | 230 V~ |
| Потужність кабелю | 27,4 Вт/м (220 V~), 30 Вт/м (230 V~) |
| Максимальна робоча температура | під навантаженням 65 °С * без навантаження 85 °С ** |
| Діаметр кабелю | 6,9 мм |
| Міцність кабелю | >1500 H/>500 H (стиснення/розтяг) |
| Внутрішня ізоляція | Arnitel® С |
| Зовнішня ізоляція (оболонка) | PVC без свинцю, чорна |
| Екран / жила заземлення | алюмінієва фольга / мідь 1,0 мм² |
| Холодний провід | ПВС H05VV-F 3G1,5 (2,5) довжиною 3 м |
| Мінімальна температура монтажу | – 5 °С |
| Мінімальний діаметр згину | 45 мм |
| Клас захисту від впливу води | IP X7 |
| Допустиме відхилення опору | +10% ... – 5% |
| Допустиме відхилення довжини | +2% + 10 см … –2% – 10 см |
| Гарантія | 20 років |
* Теоретичне (лабораторне) значення макс. температури кабелю, при якій він зможе працювати весь розрахунковий термін експлуатації без втрати властивостей. Температура кабелю, який працює в реальних умовах, зазвичай значно нижче.
** Теоретичне (лабораторне) значення макс. температури кабелю в відключеному стані, при якій він може перебувати без втрати властивостей весь розрахунковий термін експлуатації.
Нагрівальний кабель Woks 30T, 4,5 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетин 3*1,5 мм² для підключення до тер..
2472.00грн.
Нагрівальний кабель Woks 30T, 9,5 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетин 3*1,5 мм² для підключення до тер..
2988.00грн.
Нагрівальний кабель Woks 30T, 14 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетин 3*1,5 мм² для підключення до тер..
3480.00грн.
Нагрівальний кабель Woks 30T, 21 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетин 3*1,5 мм² для підключення до тер..
4464.00грн.
Нагрівальний кабель Woks 30T, 27 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетин 3*1,5 мм² для підключення до тер..
5160.00грн.
Нагрівальний кабель Woks 30T, 34 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетин 3*1,5 мм² для підключення до тер..
5736.00грн.
Нагрівальний кабель Woks 30T, 38 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетин 3*1,5 мм² для підключення до тер..
6000.00грн.
Нагрівальний кабель Woks 30T, 43 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетин 3*1,5 мм² для підключення до тер..
6600.00грн.
Нагрівальний кабель Woks 30T, 50 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетин 3*1,5 мм² для підключення до тер..
7440.00грн.
Нагрівальний кабель Woks 30T, 55 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетин 3*1,5 мм² для підключення до тер..
8040.00грн.
Нагрівальний кабель Woks 30T, 63 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетин 3*1,5 мм² для підключення до тер..
9120.00грн.
Нагрівальний кабель Woks 30T, 70 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетин 3*1,5 мм² для підключення до тер..
9960.00грн.
Нагрівальний кабель Woks 30T, 76 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетин 3*1,5 мм² для підключення до тер..
10452.00грн.
Нагрівальний кабель Woks 30T, 85 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетин 3*1,5 мм² для підключення до тер..
11988.00грн.
Нагрівальний кабель Woks 30T, 95 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетин 3*1,5 мм² для підключення до тер..
12720.00грн.
Нагрівальний кабель Woks 30T, 105 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетин 2*2,5 + 1,5 мм² для підключення ..
13644.00грн.
Нагрівальний кабель Woks 30T, 115 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетин 2*2,5 + 1,5 мм² для підключення ..
14760.00грн.
Нагрівальний кабель Woks 30T, 125 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетин 2*2,5 + 1,5 мм² для підключення ..
16020.00грн.
Нагрівальний кабель Woks 30T, 150 м
2-жильний нагрівальний кабель з холодним проводом 3 м, перетин 2*2,5 + 1,5 мм² для підключення ..
20400.00грн.

