Нагрівальний кабель 25SR, 2-жильний
Нагрівальний кабель Woks 25SR застосовується для обігріву та захисту від замерзання трубопроводів, продуктопроводів, забезпечення необхідної температури технологічних установок, особливо коли поверхня має нерівномірну температуру.
Цей кабель дуже зручно використовувати для обігріву фланців, задвижок, насосів та інших предметів складної форми, де дуже важко забезпечити відсутність самоперетинання нагрівального кабелю.
Саморегулюючий нагрівальний кабель може використовуватись для обігріву будь яких труб, на відміну від резистивного, в тому числі і пластикових. Нагрівальний кабель Woks 25SR може постачатись як у вигляді готових до підключення виробів, так і в бухтах чи на кабельних барабанах.
Здатність кабелю до самообмежування потужності відповідно до температури навколишнього середовища забезпечує збільшення надійності роботи кабелю. Кабель зберігає функціональність при скороченні. Зовнішня оболонка стійка до суворих умов навколишнього середовища та служить захистом від механічних впливів. Плоский профіль кабелю забезпечує гарну теплопередачу до поверхні. Під’єднувальний провід має євровилку.
| ХАРАКТЕРИСТИКА | ЗНАЧЕННЯ |
| Тип кабелю | Плоский, двожильний, саморегулюючий із екраном, з одним холодним проводом |
| Номінальна напруга | 230 V~ |
| Потужність кабелю | 25 Вт/м @ 10 °C (25-32,5 Вт/м @ 10 °C) |
| Максимальна робоча температура | під навантаженням 65 °С *, без навантаження 85 °С ** (1000 годин сумарно) |
| Розміри кабелю | 11,8 х 5,5 мм |
| Міцність кабелю | >1500 H/>500 H (стиснення/розтяг) |
| Зовнішня ізоляція (оболонка) | PVC без свинцю, чорна, стійка до УФ |
| Екран / жила заземлення | Луджена мідна оплітка, min 80% перекриття макс. опір захисної оплітки -18,2 Ω/km |
| Холодний провід | ПВС H05VV-F 3G1,5 (2,5) довжиною 3 м |
| Мінімальна температура монтажу | – 5 °С |
| Мінімальний діаметр згину | 50 мм, по плоскій стороні |
| Клас захисту від впливу води | IP X7 |
| Допустиме відхилення довжини | +2% + 10 см … –2% – 10 см |
| Гарантія | 5 років |
* Теоретичне (лабораторне) значення макс. температури кабелю, при якій він зможе працювати весь розрахунковий термін експлуатації без втрати властивостей. Температура кабелю, який працює в реальних умовах, зазвичай значно нижче.
** Теоретичне (лабораторне) значення макс. температури кабелю в відключеному стані, при якій він може перебувати без втрати властивостей весь розрахунковий термін експлуатації.
Нагрівальний кабель Woks 25SR, 1 м
Потужність: 25 Вт/м при +10 °С Довжина: 1 м Виріб має силовий кабель перетином 3*1,5 мм²,..
1680.00грн.
Нагрівальний кабель Woks 25SR, 10 м
Потужність: 25 Вт/м при +10 °С Довжина: 10 м Виріб має силовий кабель перетином 3*1,5 мм²..
3780.00грн.
Нагрівальний кабель Woks 25SR, 100 м
Потужність: 25 Вт/м при +10 °С Довжина: 100 м Виріб має силовий кабель перетином 3*1,5 мм²..
25200.00грн.
Нагрівальний кабель Woks 25SR, 13 м
Потужність: 25 Вт/м при +10 °С Довжина: 13 м Виріб має силовий кабель перетином 3*1,5 мм²..
4614.00грн.
Нагрівальний кабель Woks 25SR, 17 м
Потужність: 25 Вт/м при +10 °С Довжина: 17 м Виріб має силовий кабель перетином 3*1,5 мм²..
5700.00грн.
Нагрівальний кабель Woks 25SR, 2 м
Потужність: 25 Вт/м при +10 °С Довжина: 2 м Виріб має силовий кабель перетином 3*1,5 мм²,..
1920.00грн.
Нагрівальний кабель Woks 25SR, 21 м
Потужність: 25 Вт/м при +10 °С Довжина: 21 м Виріб має силовий кабель перетином 3*1,5 мм²..
6780.00грн.
Нагрівальний кабель Woks 25SR, 28 м
Потужність: 25 Вт/м при +10 °С Довжина: 28 м Виріб має силовий кабель перетином 3*1,5 мм²..
8400.00грн.
Нагрівальний кабель Woks 25SR, 3 м
Потужність: 25 Вт/м при +10 °С Довжина: 3 м Виріб має силовий кабель перетином 3*1,5 мм²,..
2160.00грн.
Нагрівальний кабель Woks 25SR, 34 м
Потужність: 25 Вт/м при +10 °С Довжина: 34 м Виріб має силовий кабель перетином 3*1,5 мм²..
9720.00грн.
Нагрівальний кабель Woks 25SR, 4 м
Потужність: 25 Вт/м при +10 °С Довжина: 4 м Виріб має силовий кабель перетином 3*1,5 мм&s..
2400.00грн.
Нагрівальний кабель Woks 25SR, 45 м
Потужність: 25 Вт/м при +10 °С Довжина: 45 м Виріб має силовий кабель перетином 3*1,5 мм²..
12240.00грн.
Нагрівальний кабель Woks 25SR, 5 м
Потужність: 25 Вт/м при +10 °С Довжина: 5 м Виріб має силовий кабель перетином 3*1,5 мм²,..
2640.00грн.
Нагрівальний кабель Woks 25SR, 55 м
Потужність: 25 Вт/м при +10 °С Довжина: 55 м Виріб має силовий кабель перетином 3*1,5 мм²..
14520.00грн.
Нагрівальний кабель Woks 25SR, 6 м
Потужність: 25 Вт/м при +10 °С Довжина: 6 м Виріб має силовий кабель перетином 3*1,5 мм²,..
2880.00грн.
Нагрівальний кабель Woks 25SR, 72 м
Потужність: 25 Вт/м при +10 °С Довжина: 72 м Виріб має силовий кабель перетином 3*1,5 мм²..
18600.00грн.
Нагрівальний кабель Woks 25SR, 8 м
Потужність: 25 Вт/м при +10 °С Довжина: 8 м Виріб має силовий кабель перетином 3*1,5 мм²,..
3300.00грн.
Нагрівальний кабель Woks 25SR, 90 м
Потужність: 25 Вт/м при +10 °С Довжина: 90 м Виріб має силовий кабель перетином 3*1,5 мм²..
22800.00грн.

